Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak komunikuje 1.C

16. 3. 2020

V médiích a na stránkách naší školy se objevilo několik způsobů, jak učitelé komunikují s žáky. Ještě jednou pro upřesnění uvedu komunikační kanály pro naši třídu.

1) Stále fungují stránky naší třídy - pokud čtete tyto řádky, jste na stránkách třídy, na ně nepotřebujete heslo, jen otevřete. Nově můžete dopsat komentář (úplně dole). Na těchto stránkách v sekci "domácí úkoly" najdete zadanou práci pro děti případně další informace. 

2) Na tzv. bakalářích - do nich se dostanete přes stránky naší školy http://www.zskom17.cz/cz_aktuality.htm, ikonka s holčičkou, někteří máte možná staženou aplikaci. Do bakalářů se dostanete jen pomocí hesla, které jsem Vám dávala na třídních schůzkách a mnozí z Vás jste již použili  např. na omluvení dítěte. Pokud heslo z jakéhokoli důvodu nemáte, dodatečně dodám, nyní je však bezpodmínečně nepotřebujete. Já na ně momentálně chodím jen abych zjistila, zda mi někdo z Vás nepíše. Pokud Vám chci něco sdělit, píšu vše na stránky třídy.

3) Vzhledem k současnému stavu jsem zřídila skupinu na WhatsApp, tf. číslo je 607 477 192. Můžete použít ke komunikaci mezi sebou i se mnou. Založila jsem skupinu 1.C, komunikace je samozřejmě možná i mimo skupinu a nejen přes WhatsApp (můžete klasicky volat). Ještě jednou se omlouvám za případné uvedení čísel, která si nepřejí být ve skupině nebo naopak pokud mi nějaké číslo "vypadlo". Věřím, že postupně detaily doladíme.

4) Skype - komunikace po skupinách vždy 2x v týdnu.

Další uvedené komunikační kanály jako e-maily, aplikace classrooom apod. mi vzhledem k věku dětí nepřipadají vhodné. Snažila jsem se, abyste Vy, rodiče, měli možnost se doptat a také aby i děti (pokud jim to dovolíte) měly možnost zůstat ve spojení se spolužáky.

Jakékoliv připomínky nebo nápady samozřejmě vítám.

Přeji Vám všem pokud možno klidné dny.  A. Dufková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář